TEKSTESHQIP

Alban Mehmeti
Ti Me Çmend
Lyrics

Për qdo dit te shoh e as nuk te njoh
Por me bukurin tende zemer me çmende
Bukuri e rrall si ti nuk kam par
Rri shtang dhe mendoj
Per ne 2 ëndrroj

Ref:

Se ti..Se ti po me çmend
smundem as me flejt
per ty qiko ty o shpirto
do mbetem pa mend
Se ti po me qmend smundem as me flejt per ty zemer ty o zemer do i harroj krejt

Qdo hap po te ndjej mendjen po ma heq
dua te t'kem ty me t'mir a me t'keq
Her ti me shikon her me provokon
Kaqurrelat tua para mi tundon

Ref:

Se ti.. Se ti po me çmend
smundem as me flejt
per ty qiko ty o shpirto
do mbetem pa mend
Se ti po me çmend smundem as me flejt per ty zemer ty o zemer do i harroj krejt..

DËRGOI: