TEKSTESHQIP

Alban Mehmeti
Kosovare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kosovare" kënduar nga Alban Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin dhe për fjalët e këngës është kujdesur Kreshnik Avdiu, teksa kënga vjen me arranzhim nga Labinot Mezini.