A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Alban Rexha është një këngëtar. Më datë 23 Mars 2012, Alban Rexha & Renis Lela publikojnë videoklipin "Ju Rujt Zoti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Toni-H Aka Tb

Kledi Rama

Wild Panther

Stanny Buja

Sbga-Gr

E-Os Tbb

Philip

Erlind Zeraliu

Kappacobra

Erto


Tags: Alban Rexha, Kafazi Art, Albani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019