Alban Sejdiu
Alban Sejdiu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Fushë Kosovë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Alban Sejdiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 15 Maj 2018, Alban Sejdiu publikon videoklipin "Malli Per Baben". Muzika dhe teksti u shkruan nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1