TEKSTESHQIP

Alban Shehu
Në Gjakovë Po Hidhet Vallja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Gjakovë Po Hidhet Vallja" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.