Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skënderaj - This Is Your Day

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "This Is Your Day".
3. Video është e këngës "This Is Your Day", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Skënderaj - This Is Your Day  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Pjesëmarrëse në

VFM 2010

Komente

1 🔥

02/08/2009

2009-08-02T13:00:00+00:00

Been let down, she Shut you out
And now you're wondering where to go
You missed the train,
You're running late
And you just wished it wasn't so
this is youre life. A swimming ride so take a step and move ahead
so turn on the page and rearrange
cause you can turnin' over again

ref:
this is your day
It's a personal get-away
it's not too late
so why you dont make a change
it is all in your hands
go ahead take the chance
make this the best day you've ever had
this is your day

go outside and you will find
all you need is outside your door
so take the low turn up the highs,it is all just up to you

this is youre life a swimming ride so take a step and move ahead
so have a talk and beat of fun
yea you can turn it over again

ref:
this is your day
It's a personal get-away
it's not too late
so why you dont make a change
it is all in your hands
go ahead take the chance
make this the best day you've ever had
this is your day

you outside and you will find
all you need is outside your door
so take the low turn up the highs,it is all just up to you

this is youre life a swing you're right
so take a step and move ahead
so have a talk and beat of fun
yea you can turn it over again

ref:
this is your day
It's a personal get-away
it's not too late
so why you dont make a change
it is all in your hands
go ahead take the chance
make this the best day you've ever had
this is your day


Ky tekst u dërgua nga Albanskenderajlela
Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet