Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skënderaj - Il Migliore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Il Migliore".
3. Video është e këngës "Il Migliore", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Skënderaj - Il Migliore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/07/2013

2013-07-09T18:42:17+00:00vai, metti la vita in movimento
dai, scordati un po' del tuo tormento
e non riesci a vivere se non riesci a credere
ma riesci solo a farti male in un delirio ti assale
ma il tuo spirito pesa più di ogni offesa
tu sei il migliore, il migliore se vuoi, se lo vuoi
dai, credici un po' per un momento,
e vai, io già ti vedo più contento
e se riesci a ridere non smetti più di vincere
nemmeno il tempo ti può fare male
è un'energia che ti assale
una nuova voglia che pesa più d'ogni vecchia arresa
tu sei il migliore, il migliore tu sei, già lo sei
ti disprezzeranno, ti giudicheranno, ma non ti avranno mai
ti scoraggeranno, ti umilieranno ma non ti piegheranno mai
perchè il tuo spirito pesa, più di ogni offesa
tu sei il migliore, il migliore se vuoi, se lo vuoi
e vai
sei il migliore se vuoi
e dai
e non ti fermeranno mai
se vuoi
sei il migliore se vuoi


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet