A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - Drejt Në Zemër  (Feat. 2Ton)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T16:00:09

Featuring

2Ton

Video Produksioni:

Talelli Production

Produksioni:

Avaxus


[Alban Skënderaj:]
Ti më qëllove drejt në zemër
Aty ku vetëm ti di
Për mua ka vetëm një emër
Je ti, je ti, vetëm ti
Ti më qëllove drejt në zemër,
në zemër, në zemër a e di?
Për mua nuk ka tjetër emër
Je ti, je ti, vetëm ti

[2Ton:]
Ti po m'qëllon, po m'qëllon
Drejt n'zemrën tem
Ti po m'bon mi harru krejt tjerat
Se veç ti je, veç ti je
që rri n'menjen tem
Njoni-tjetrin na ja rrisim vlerat

Ti po ki çon ndjenjat më nalt sa herë t'shoh
Ty zemra t'do
Shumë t'madhe e kom dashninë për ty
Duket ma mirë se krejt ato qe njoh
Ato që njoh
Tash n'zemrën teme ti ke hy

Momentin e parë që t'pash unë kam dasht
Sa shumë unë kam dasht me t'pas ty dashni
Momentin e parë që t'pash unë kam dasht
Sa shumë unë kam dasht me t'pas ty dashni

[Alban Skenderaj:]
Ti më qëllove drejt në zemër
Aty ku vetëm ti di
Për mua ka vetëm një emër
Je ti, je ti, vetëm ti
Ti më qëllove drejt në zemër,
në zemër, në zemër a e di?
Për mua nuk ka tjetër emër
Je ti, je ti, vetëm ti

Ti si “Kali i Trojës” hyre drejt në zemër
E pushtove në pabesi
Në pikën e dobët si shigjetë në thembër
injektove ti një pikë dashuri

Eja, eja, eja, eja, eja sonte
Të na xhelozojnë edhe Perënditë
Eja, eja, eja, eja sonte
Përjetësia vlen më pak se një ditë me ty

[2Ton:]
Momentin e parë që t'pash unë kam dasht
Sa shumë unë kam dasht me t'pas ty dashni
Momentin e parë që t'pash unë kam dasht
Sa shumë unë kam dasht me t'pas ty dashni

[Alban Skënderaj:]
Ti më qëllove drejt në zemër
Aty ku vetëm ti di
Për mua ka vetëm një emër
Je ti, je ti, vetëm ti
Ti më qëllove drejt në zemër,
në zemër, në zemër a e di?
Për mua nuk ka tjetër emër
Je ti, je ti, vetëm ti


Ky tekst u dërgua nga Aleksander AgolliKartolina (6)

2019-08-18 20:28:35

Qëllove
Drejt

Zemër
2019-05-25 00:34:23
Eja, eja sonte
Përjetësia vlen më pak
Se një ditë me ty
U krijua nga Ani budani 2019-05-11 22:28:20
Në pikën e dobët
Si shigjetë në thembër
Injektove ti
Një pikë dashuri
U krijua nga dreni_05_ 2019-05-06 17:53:45
Momentin e parë që t'pash
Unë kam dasht,
Sa shumë unë kam dasht
Me t'pas ty dashni
U krijua nga Ronela 2019-05-06 09:40:06
Ti si “Kali i Trojës”
Hyre drejt në zemër
E pushtove në pabesi
2019-05-04 17:21:54
Ti më qëllove drejt në zemër
Aty ku vetëm ti di
Për mua nuk ka tjetër emër
Je ti, je ti, vetëm ti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019