Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skënderaj - Çdo Ditë Një Shën Valentin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çdo Ditë Një Shën Valentin".
3. Video është e këngës "Çdo Ditë Një Shën Valentin", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Skënderaj - Çdo Ditë Një Shën Valentin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Komente

1 🔥

14/02/2020

2020-02-14T09:01:13+00:00Pse më sheh ashtu e vrenjtur
me kokën mënjanë?
"Të dua më pak se muzikën"
Unë kurrë s'ta kam thënë
Pse më sheh ashtu përgjumur
dhe me kaq çudi?
Me një këngë për ty
gjithë natën kam bërë dashuri

Prit pak se po bëj shaka
Por është e vërtetë
Nuk mjaftonte një buqetë
për datën 14
Ndaj më lejo mëngjesin sot
të ta sjell unë në shtrat
Një këngë për ty
Më lejo ta këndoj si dhuratë

[REF.:]
Sonte do ngrejmë dolli për dashurinë
Për vitet që ikën dhe ata që do t'vijnë
Por një herë në vit për dashurinë
Nuk do mjaftonte shpirti im
Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin

Unë jam romantik në vargje
Ti je në të vërtetë
Me ty unë kam kuptuar
çfarë vlen vërtetë në këtë jetë
Ndaj me lejo dhe një herë të them
sesa ndihem me fat
Një këngë për ty
Më lejo ta këndoj si dhuratë

[REF.:]
Sonte do ngrejmë dolli për dashurinë
Për vitet që ikën dhe ata që do t'vijnë
Por një herë në vit për dashurinë
Nuk do mjaftonte shpirti im
Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin

(një Shën Valentin)
Se jeta me ty eshte çdo ditë
(një Shën Valentin)

[REF.:]
Sonte do ngrejmë dolli për dashurinë
Për vitet që ikën dhe ata që do t'vijnë
Por një herë në vit për dashurinë
Nuk do mjaftonte shpirti im
Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin
Por një herë në vit për dashurinë
Nuk do mjaftonte shpirti im
Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (3)

23
22
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet