Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Jolie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  16

Nje shikim si Mona Lisa
befas ti ma dhe
Une si nje “Alien i ligjshem” ne Champs Elysees
Dhe nje moment mu duk vertete sikur jetoja ne nje film
Nata me e bukur qe mbaj mend
Por kur i cela syte vec gjeta mbi jastek nje trendafil
dhe mbi leter shkruar emrin tend

Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
2x

Syte blu, floket me rrica
Pa fryme me la
Elegancen nga Franca
Zjarrin nga Afrika

Ishte nje nate asgje shume me kot vetes i perseris
S’di pse te kerkoj ty ne cdo kend
U be nje jave qe endem rrugeve si i marre neper ne Paris
Ende duke thirrur emrin tend

Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
2x

Asnje mbiemer dhe asnje adrese
Sikur nje foto ta kisha nga ti
Dhe endem si marre neper Paris
Dhe pse e di qe eshte nje cmenduri

Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!
2x

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Renditja: Top 200
Publikimi: 09/01/2021
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Produksioni: Avaxus

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0


Alban Skënderaj - Jolie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolie".
3. Video është e këngës "Jolie", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.