Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi (Thaila) - Zemer Ciao Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po i ndoron plot ftyra
Ni milion ngjyra
ksaj pune po i thojn
aj ka plot tjera

kur um ki nzon
ke po fest
po mo te un ti
kurr nuk ki me dhez

Ref. 2x
Zemer e ki Ciao me mu nuk ki kurgjo mo
Zemer e ki ciao pre meje ti largohu

Po i ndoron plot ftyra
Ni milion ngjyra
ksaj pune po i thojn
aj ka plot tjera

kur um ki nzon
ke po fest
po mo te un ti
kurr nuk ki me dhez

Ref. 6x
Zemer e ki Ciao me mu nuk ki kurgjo mo
Zemer e ki ciao pre meje ti largohu


Ky tekst u dërgua nga  dini98Albana Azizi
Publikimi: 18/04/2014
Teksti: Granit Gashi


Albana Azizi (Thaila) - Zemer Ciao
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Ciao".
3. Video është e këngës "Zemer Ciao", por nuk këndohet nga Albana Azizi (Thaila).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Azizi:


Komente 0