Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albana Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Albana Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj. Më datë 5 Korrik 2010, Albana Berisha publikon videoklipin "Femijeria Ime". Më datë 6 Janar 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Piratet". Në Nëntor 2013, Albana Berisha merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Mua Yll Me Thone". Më datë 29 Nëntor 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Dua Dua". Me këtë këngë, Albana Beris...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Blinera Muzhaku

Lorina Dula

Sala Jashari

Vjosa Selmani

Erza Hoti

Anika Berisha

Donika Nuhiu

Ema Smajli


Tags: Albana Berisha

Albana Berisha në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet