A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Hajra

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Albana Hajra is a writer. Albana Hajra eshte nje Nxense E Cila Vijon Mesimet Ne Shkollen Fillore Abedin Rexha Ne Fshatin Turiqec Ne Komune Te Skenderajt.Albana Eshte Nje Nxenese e Shkelqyer Dhe Gjithmone Thot Se Une Ne Te Ardhmen Do Te Behem Nje Poete e Famshme.Hobi i Saj i Vetem Eshte Letersia Sepse Gjithmone Mirret Me Poezi,Tregime e Shume e Shume Gjera Te Tjera Ne Letersi Albana Qe Ne Moshen 7 Vjeqare Qe Ne Klasen e Pare Filloi Te Bente Poezi Te Cilat i Ka Thurur Vet.A...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Bleona Brahaj

Rita Kastrati (Poete)

Gresa Rudaku

Diana Sadrija

Eldona Rama

Elsa Fetahaj

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi

Yllka Kastrati

Florentina Zukaj


Tags: Albana Hajra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019