Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Hajra
  • Vendlindja:
  • Skenderaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Tetor 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Albana Hajra është poete. Albana Hajra eshte nje Nxense E Cila Vijon Mesimet Ne Shkollen Fillore Abedin Rexha Ne Fshatin Turiqec Ne Komune Te Skenderajt.Albana Eshte Nje Nxenese e Shkelqyer Dhe Gjithmone Thot Se Une Ne Te Ardhmen Do Te Behem Nje Poete e Famshme.Hobi i Saj i Vetem Eshte Letersia Sepse Gjithmone Mirret Me Poezi,Tregime e Shume e Shume Gjera Te Tjera Ne Letersi Albana Qe Ne Moshen 7 Vjeqare Qe Ne Klasen e Pare Filloi Te Bente Poezi Te Cilat i Ka Thurur Vet.Andaj Albana Eshte Nje Vajze e Shkelqyer.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

11


Komente 11