Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Simpati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri ylli dhe drita e syve tmi shpresa dhe endra ime je ti..
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te verete pran meje je ti.. se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..

Simpati ti per te gjith je nje simpati po vec per mua je dashuri, ylli dhe drita e syve tmi, shpresa dhe endra ime je ti...
Cudi ajo qe ndodhi esht cudi qe u bashkuam ne te dy nuk ju besoja syve te mi se me te vertet pran meje je ti...se me te vertet pran meje je ti..

Ref 2x
Tash je i imi ti me ne fund te lutem mos ik ti asnjeher nga un se do te shkrihem nga dhimbja se te dua shum se do te digjem nga flaka pa ty smundem un..


Ky tekst u dërgua nga Mila

Albana Mesuli - Simpati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simpati".
3. Video është e këngës "Simpati", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0