Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer (Feat. Legjend)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemra me foli diqka per ty,
e per qudi nuk kam gjum ne sy.
S`mundem nga mendja tet largoj dot,
ah sa te dua e din nje Zot - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - (2x)

Smundem pa ty e as ti pa mu,
le ta din gjith se veq ty te du.
Ti je gjithqka qe kam ne jet,
e si ta them sedi as vet - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - x

Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 21/02/2009


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0


Albana Mesuli - Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer".
3. Video është e këngës "Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.