Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Dashuria Qe Te Kam Fal (Feat. Valentina Mesuli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam ran n`hall mdridhet zemra sonde s`je si heret t`jera `ke ndryshu krejt qind per qind zemren time po ma nxin [x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x2]

zemra sa tka mall me ti than sonde 2 fjal` prej ksaj lot qe mkan piku per gjith jeten tkan met mallku.[x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x3]Nuk kemi video për këtë këngë.


Albana Mesuli
Featuring: Valentina Mesuli
Publikimi: 01/12/2009


Albana Mesuli - Dashuria Qe Te Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Qe Te Kam Fal".
3. Video është e këngës "Dashuria Qe Te Kam Fal", por nuk këndohet nga Albana Mesuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:


Komente 0