TEKSTESHQIP

Albana Mesuli
Zemren Ma Ke Thyer
Lyrics

tani evetme jam eti me le me e jotja sjam e as i ime sje tani sdua as kend dhe nje sy ty se nuk ka zavendesim per dashri per mua dashuri ishe vetem ti
ref... zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me le trego a gabova trego ame e bukur eshte ajo dhe pastaj shko
ti je nje aktor perfoskard se me ke genju pa kufi dhe pa teori ne histori kur nuarnis vec un dhe ty per mua dashuri ishe vetem ty
ref...zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me trego a gabova trego a me e bukur eshte ajo dhe pastaj shko