TEKSTESHQIP

Albana Mesuli
Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer
Lyrics
(Feat. Legjend)

Zemra me foli diqka per ty,
e per qudi nuk kam gjum ne sy.
S`mundem nga mendja tet largoj dot,
ah sa te dua e din nje Zot - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - (2x)

Smundem pa ty e as ti pa mu,
le ta din gjith se veq ty te du.
Ti je gjithqka qe kam ne jet,
e si ta them sedi as vet - (2x)

Rak e tak me reh kjo zemer veq per ty,
t`lutem kthehu prap pash ata sy,
Eja sonte dhe sdo te lshoj per jet,
te ta them sot e 100 vjet - x

DËRGOI: