TEKSTESHQIP

Albana Mesuli
Te Fala Nga Une
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Fala Nga Une" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Perparim Qaili, teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Ejup Shabani.