TEKSTESHQIP

Albana Qato
Per Ty
Lyrics

ti fal un gabimet
se ti je jeta ime
per ty per ty
harroj dhe veten time
skerkoj shum prej teje
veq qendro ti pran meje
se ti se ti
je parajsa ne syt e mi
ref (2x)
jeton ti ne zemren time
jeton dhe me fal kujtime
sa te dua as vet un nuk e di
se gjithcka kam un e fal tek ti
sa vite dhe themi
gjithmone bashk do jemi
te dy , te dy
boten do ta falja veq per ty
s'kerkoj shum prej teje
ve qendro ti pran meje
se ti se ti
se parajsa ne syt e mi
ref (2x)
jeton ti ne zemren time
jeton dhe me fal kujtime
sa te dua as vet un nuk e di
se gjithcka kam un e fal tek ti

DËRGOI:
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, ky projekt u prezantua online me shije edhe me videoklip, produksionin e të cilit e punoi MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 24 Dhjetor 2013. Muzikën e këngës e kompozoi Elgit Doda.
Renditja:
Top 200