A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Subashi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Korçë 
  • Age:
  • 51
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albana Subashi is a writer. Shkollen 8-vjacare e te mesme e ka kryer ne Korce per te vazhduar fakultetin ne degen e gjuhe-letersise ne Tirane. Pasioni i saj i hershem ka qene poezia, edukuar e kultivuar edhe nga prinderit e saj. E pasionuar pas artit ne çdo zhanerr te tij......

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Eva Kacanja

Amijet Vinca

Ilire Zajmi

Elona Bramo Zana

Bruna Gjoni Përvathi

Vjollca Pasku

Mersina Makollari

Rejsi Meçe

Edja Terpani

Gresa Rudaku


Tags: Albana Subashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019