A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albanian Outlawz

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  11
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Albanian Outlawz is a popular group/singers of Hip-Hop music. Anëtarët: Adhurim Alidema, Rabit Hysenaj Vendlindja: Big Albania Shtëpia diskografike: Kollaps Music Vendi aktual: Switzerland Më datë 2 Janar 2014, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Keep It' Real". Më datë 29 Maj 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Kry Pa Tru". Më datë 28 Gusht 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Faktet". Në vitin 2015, Albanian Outlawz publikojnë albumin "Prej Errsires N'drit & Prej D...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Alidema

(Current member)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 1 (2015)

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 2 (2015)


» Add A Song »

No Drama
Still Hated
Dashni Që Dhem
Kill 4 You
Faktet
Kry Pa Tru
Interesi
Keep It' Real
Fole
Degradim Per Dekada


Related Artists:

Nc.P

Rikthimi

E'7

Alboholics

ETB 57

2 Perqind

Eki-Nox

A.D.X

Abstract

Master Bass


Tags: Albanian Outlawz, Albanianoutlawz, Alidema, Raprabit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019