Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Albanota është një produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor "Albanota" u themelua në vitin 1991 ne Kumanovë. Dhe njihet si produksion i parë muzikor mbarë shqipëtar. Kjo shtëpi diskografike ka botuar një numër rekord të albumeve muzikore nga këngëtarët më të mirë shqipëtar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Rec Production

Framein Production

Dea

Albeni

Power Production

Fabrika

Fadil Veseli Production

Beni Kerçove

Tomato

Jehona

Tags: Albanota


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet