A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  8
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Albatrade is a very famous recording studio. Albatrade Plus sh.p.k është një kompani shqipëtare e krijuar në vitin 1997 me vendndodhje në Tiranë. Kjo kompani operon në fushën e prodhimit, shumëfishimit, shpërndarjes dhe komercializimit të materialeve audio-vizuale, CD, DVD, filmave shqiptare dhe muzikës shqiptare. Albatrade Plus nuk është vetëm një kompani shpërndarjeje, por ajo ka dyqanet e veta dhe pika shitjeje në çdo Qendër Tregtare të rëndësishme në Shqipëri. Albatrade Plus ka 200 klie...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Shqipja Master

Elrodi

F-M Studio Univers

OTR Records

Supersonic

Super Star

Fuga

BBF

Fenix Studio

FAF Studio


Tags: Albatrade, Albatrade Plus

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019