Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Diploma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Veq mesazhe n'telefon mua me dergon
e shum rrall shum rrall me mua del
e mesazhet n'telefon mua s'me mjaftojn
du me t'pa,me t'puth,me t'perkedhel.

Ref. : Je studente n'fakultet
o lere librin pak le t'pret
eshte koh e dashuris
e dashuria e vertet eshte me shum se fakultet
eshte diplom e lumturis..

Ke provime n'fakultet
e mua me len vet
o sa rrall sa rrall me mua del.
Plot me vajza ky qytet
e zemra ty te thrret
du me t'pa,me t'puth,me t'perkedhel.

Ref. : Je studente n'fakultet
o lere librin pak le t'pret
eshte koh e dashuris
e dashuria e vertet eshte me shum se fakultet
eshte diplom e lumturis..
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Lenna

Albatrit Muqiqi - Diploma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diploma".
3. Video është e këngës "Diploma", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0