A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albatrit Muqiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  230
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Albatrit Muqiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Albatrit Muqiqi vijon studimet ne UBT ne degen e biznesit. Eshte I Biri i kengetareve Merita Spahiu Dhe Nysret Muqiqit. Në Qershor 2002, Albatrit Muqiqi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Ne Valle U Bashkuam". Në Nëntor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Syte E Tu". Në Dhjetor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Boll Boll". Në Dhjetor 2010, Albatrit Muqiqi merr pjesë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Merita Spahiut

I biri i

Nysret Muçiqit

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Boll


» Dërgo Një Këngë »

Sa Sa
Te Tjera
Boll Boll
Nuk E Meriton
Po Du Me T'pa
Qika Qika
Edhe Pak
Zeshkane Bjondine
Kot Mundohesh
Ti Fala


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Vali Kuqi

Enur Pakashtica

Gzim Ukiqi

Qendrim Pllana

Red Bloody

Petrit Geci

ESTTO

Lind Islami

Gëzim Gashi

Egzon Pireci


Tags: Albatrit Muçiqi, Albatrit Muqiqi, Albatriti, Albatrit Mucici, Albatrit Muqici, Albi, Albatrit Muciqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019