Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Merita Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Merita Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Dhjetor 2013, Merita Spahiu publikon videoklipin "Zemren E Shite". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Albatrit Muqiqit

Bashkëshorte e

Nysret Muçiqit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aida Cara

Nesa Omaj

Mimoza Nelaj

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Besiana Kertusha

Violeta Demaj

Silvi Dollapi

Xhuliana Toci

Mirjeta Mema

Albina Jahjaga

Tags: Merita Spahiu, Merita Muqiqi, Merita Muçiqi, Merita Muciqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet