Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Engjellushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ne endrren time sikur nje zan ti hyn engjellush e endrrave le te hyn pa prekur gje e pa leshuar ze por nga laartt veshtron e ti nga larg shëmbëllen e zgjas doren tet rrembej.

Eh sikur te rrije edhe pak te mos ikje ti pa gjurm do te kuptoje
mrekullit oh sa shum te doja un si engjellushe me rrije pran dhe ateher kur e gjith bota me harron tani ne enderr ti me vjen imazhi yt me zhduket shpejt

Refreni:

Sonte lus gjith boten le te ndez qirinj ne kete bot te ftoft u shemb edhe nje dashuri u shemb nga stuhit e kohrave pa meshire e shkaterruan rrufet e zemerimeve mbi gjurm si hije imazhi yt me shfaqet engjellushe e endrrave më je

Refreni:

Sonte e lus gjith boten
Sonte lus gjith boten le te ndez qirinj ne kete bot te ftoft u shemb edhe nje dashuri u shemb nga stuhit e kohrave pa meshire e shkaterruan rrufet e zemerimeve mbi gjurm si hije imazhi yt me shfaqet engjellushe e endrrave më je


Ky tekst u dërgua nga Albinna'diellza

Albatrit Muqiqi - Engjellushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjellushe".
3. Video është e këngës "Engjellushe", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:


Komente 0