Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Albatrit Muqiqi - Nëse Me Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/07/2014

2014-07-22T09:41:23+00:00

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nëse Me Zemër" kënduar nga Albatrit Muqiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albatrit Muqiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Taulant Bajraliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dikur shum kam knu oo e tash po qaj e nuk di ka te shkoj oo ka t'ja mbaj e vetem ti m'liron ho prej kti mundi se veq ty te kam oo shpresa e fundit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

met po dojn mem lan oo prej perzisee shpirti lot pom kallet ngot t'rakis eee se veq ty t'kam dasht o prej fillimit se veq ty te kam zemer lot i gzimit

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)

nese me zemer oj zemer me ka dasht ti mue aman pash besen pash jeten mthuj ni her te due(x2)Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet