Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albatrit Muqiqi - Hajdi Luj Shpirti Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

22/07/2014

2014-07-22T09:43:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajdi Luj Shpirti Jem" kënduar nga Albatrit Muqiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albatrit Muqiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet