A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Albatrit Muqiqi - Jam Dehë Une Me Raki


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2014

2014-07-22T10:29:41

Song from the album:

"Live"


Jam deh un sonte me raki se nuk me do as nje njeri
Jam deh un sonte me raki se nuk me do as nje njeri
Mbushur gota plot e plot me raki edhe me lote
Mbushur gota plot e plot me raki edhe me lote
Ti shpirti im jo nuk e di si t‘ja bej un pa ty
Ti shpirti im jo nuk e di si t‘ja bej pa ty
Mbushur gota plot e plot me raki edhe me lot
Mbushur gota plot e plot me raki edhe me lot.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019