A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albatros Rexhaj

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 44
BIOGRAFIA: Albatros Rexhaj is a popular songwriter. Albatros Rexhaj është shkrimtar shqiptar i lindur në Prizren dhe jeton në Prishtinë dhe aktualisht bashkëpunon me shtëpitë botuese PEGI dhe DUDAJ në Tiranë. Albatrosi është një shkrimtar i dashurisë dhe jetës. Autor i vetëm i Filozofia Urbane (Albatros Rexhaj), një prej faqeve më të dashura të publikut mbarë shqiptar ku publikohen mendime, vargje poetike, prozë poetike, prozë të shkurtër dhe krijime të tjera. Një shkrimtar, dramaturg, i cili ash...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Besim Bunjaku

Sokol Marsi

Gent Demaliaj

Muharrem Xhediku

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Kastriot Gjini

Besar Likaj

Granit Gashi


Tags: Albatros Rexhaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019