Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albena Bajraktari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Albena Bajraktari është një shkrimtare e vogël. Studion ne shkollen fillore te mesme te ulet "Muharrem Shemsedini", fshati vjeter Ferizaj dhe jeton ne Bibaj afer Ferizajit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Sala Gashi

Alberita Rashani

Djellza Behramaj

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Arbnora Kelmendi

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Liza Musliu

Anjesa Beqa

Tags: Albena Bajraktari


Komente mbi këtë artist