Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albërije Hadërgjonaj - Pse Vonon Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

Ti me erko une po te pres
Do vish ti dashuria ime
Por ti ende me mungon
Se kuptoj pse po vonon

Dhe atehere kur meditoj
Kur mendoj se te kam prane
Dehem me ty, endrra me mbulon
Me ate vello te bardhe

Pse vonon dashuri
Une te vrare e kam zemren
Dhe nuk di a te jetoj

Pse ti me fshihesh jo nuk e di
Dua te digjem me ty
Tek ty do tretem me beso
Eja ti mos vono

(perseritet nga fillimi)
Albërije Hadërgjonaj
Publikimi: 01/12/1995
Festivali: Festivali i 34-të në RTSH
Muzika: Vladimir Kotani
Teksti: Teuta Barko


Albërije Hadërgjonaj - Pse Vonon Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Vonon Dashuri".
3. Video është e këngës "Pse Vonon Dashuri", por nuk këndohet nga Albërije Hadërgjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albërije Hadërgjonaj:


Komente 0