TEKSTESHQIP

Albërije Hadërgjonaj
Sonte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte" kënduar nga Albërije Hadërgjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës u kujdes vetë këngëtarja, teksa këngën e orkestroi Edmond Zhulali.