Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberita Preni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Alberita Preni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2017, Alberita Preni publikon videoklipin "Per Ty Jam Tu Menu". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Yll Limani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 14 Shkurt 2018, Alberita Preni publikon videoklipin "Marre", në bashkëpunim me GT. Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, GT. Videoklipi u prodhua nga P...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shqipe Lajqi

Jona Jasini

Angel (Alma)

Xhesi Gjoni

Xhirjana

Syarta

Lily N

Ervisa

Florida Dushku

Aroilda

Tags: Alberita Preni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet