Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alberita Rashani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  48
 • Vendlindja:
 • Samadrexhe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Alberita Rashani është një shkrimtare e vogël. Ka 3 vite qe eshte duke shkruar poezi e ese dhe nje vjershe e bukur e saj eshte "28 nentori"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Elsa Aliu

Kujtesa Hetemi

Genta Maliqi

Florentina Sopjani

Albena Bajraktari

Sala Gashi

Erita N.Bytyqi

Liza Musliu

Ezana Morina

Djellza Behramaj


Tags: Alberita Rashani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet