Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albert Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Albert Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2016, Albert Gashi publikon albumin "Albert Gashi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAlbert Gashi (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ymerli Krasniqi

Nijazi Boneshta

Faik Rama

Xhimi

Eri Qerimi

Fidani Vogel

Orhan Ademi

Tan Tirona

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Tags: Albert Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet