Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albert Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Albert Sula është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Ne fakt ai eshte nje nga producentet me te mire te Shqiperise. Njihet per mjeshterine e tij ne organo per muziken tallava, si nje nga me te miret e kesaj fushe. Studio e tij quhet AS RECORDS edhe ne te kane dale shume hite te kengetarve te famshem shqiptare si Sinan Hoxha, Muharrem Ahmeti, Mandi Nishtulles etj. Aktualisht ben pjese ne grupin e famshem BATALJONI B13 te Adi Sybardhit si organist. Më datë 16 Mars 2017, Albert Sula publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fabian Asllani

Muharrem Xhediku

Valton Beqiri

Klodi Shehu

Fatrin Krajka

Perparim Ademi

Jetmir Barbullushi

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Drinor Zymberi

Tags: Albert Sula


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet