Alberti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Popaj
  • Vendlindja:
  • New York 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Alberti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një djalosh i ri, i gjatë, i bukur dhe shumë i talentuar. Përplot jetë, dëshira dhe plane për një të ardhme të suksesshme në lëminë e artit të këndimit, është Albert Popaj, i njohur mjaft kohëve të fundit në estradën kosovare. Ai e don shumë muzikën, e don këngën por edhe vallëzimin dhe kur të gjitha këto kombinohen, bëhet një kompleks interesant që e mundëson artistin ta shpreh botën e vet artistike. Pa përtesë iu përgjegj intervistës sonë duke ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Driton Ajeti

Andin Randobrava

Vlashent Sata

Vedat Ademi

Hekuran Krasniqi

Erjon Beci

Neki Emra

Ergin Brahimi

Adriatik Lota

Agim Poshka


Tags: Alberti, Albert Popaj

Krijo Një Kartolinë