Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albi Dhe Eri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Albi Dhe Eri është një grup artistësh. Në Nëntor 2003, Ernis Çili marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Me Degjo", në bashkëpunim me Albi Dhe Eri. Në Maj 2004, Albi Dhe Eri marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Thjesht Une Dhe Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rapcode

Special-G

B-Stars

Kings

Street Alba

Te Pavarurit

B.A.D

Bf Clicka

Fluturuesit

Explossiv


Tags: Albi Dhe Eri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet