A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albi Dhe Eri
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Albi Dhe Eri është grup artistësh. Në Nëntor 2003, Ernis Çili marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Me Degjo", në bashkëpunim me Albi Dhe Eri.

Në Maj 2004, Albi Dhe Eri marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Thjesht Une Dhe Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019