TEKSTESHQIP

Albi
Albanais
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Albanais" kënduar nga Albi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor finalizohet tek audienca e gjerë i plotësuar në sferën vizuale edhe me videoklip muzikor, të cilin e krijoi Fati.Tv. Ky videoklip u publikua me datë 18 Korrik 2023. Producent i këngës është Çelik Lipa.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200