Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Gima

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Sllatinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Don Gima është një autor këngësh.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Lulzim Kryeziu

Luaras Uka

Ajet Shala

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Tags: Don Gima, Agim Shasivari


Komente mbi këtë artist