Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albim Mziu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Albim Mziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Nëntor 2019, Albim Mziu publikon videoklipin "Te Dashuroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Titi

Habil Hoxha

Genc Berisha

Gazmend Shala (Gaxi)

Shenoll Semi

Gjani Albanianstar

Faton Sofra

Besnik Cikaj

Kreshnik Mziu

Biti Dragusha

Tags: Albim Mziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet