Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albina Xhons

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  56
BIOGRAFIA: Albina Xhons është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Dhjetor 2011, Albina Xhons publikon videoklipin "You Drive Me Crazy". Më datë 1 Mars 2012, Albina publikon videoklipin "A Me Ndjen Sot". Më datë 27 Nëntor 2012, Albina Xhons publikon videoklipin "Per Ty Ekzistoj", në bashkëpunim me Marsel Shans (Selita). Më datë 29 Prill 2017, Bledi Telha publikon videoklipin "Je Me E Bukura Ne Shqiperi", në bashkëpunim me Albina Xhons....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Viki

Enkeleda Gjongeci

Almeda Luca

Fatime Kosumi

Elona

Onanta Spahiu

Emma (Emanuela Manaj)

Fabiola Agalliu

Anisa Dervina

Tags: Albina Xhons, Albina Jones, Albina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet