Albina Azemi
Albina Azemi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Albina Azemi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 26 Dhjetor 2020, Albina Azemi publikon videoklipin "Ti". Teksti i këngës u shkrua nga Diamant Sinanaj (BlackLion) & Albina Azemi. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri. Më datë 22 Maj 2022, Albina Azemi publikon videoklipin "Sa Shume". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Albina Azemi & Diamant Sinanaj (BlackLion), teksa për arranzhimin e këngës u kujdes Gezim Lazri. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0