Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Azemi - Balada E Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Erdha nan un nga gurbeti
Per te par oo me sy.
Ah i mjeri qfar me gjeti
Kishe mbyllur ata syy

Ah i mjeri qfar me gjetii
Kishe mbyllur ata sy

Nena imme, Nena imme
Se besoi qe sje më tii
Ti po fle moj nena hije
Dhe zdo zgjohesh perseri

Nena imme, Nena imme
Se besoi qe sje më tii
Ti po fle moj nena hije
Dhe zdo zgjohesh perseri

Dogji malli famirisë
Kisha koh qe stkisha paa
Thash te gjej te pragu i shpiseeë
Por te gjeta moj ne varr

Thash te gjej te pragu i shpiseeë
Por te gjeta moj ne varr

Nena imme, Nena imme
Se besoi qe sje me tii
Ti po fle moj nena hijjje
Dhe zdo zgjohesh perseri

Nena ime, Nena imme
Se besoi qe sje me tii
Ti po fle moj nena hijje
Dhe zdo zgjohesh perserii.


Ky tekst u dërgua nga LeonaAlbina Azemi
Publikimi: 07/06/2021
Orkestrimi: Gezim Lazri
Piano: Fatjon Miftari


Albina Azemi - Balada E Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balada E Nenes".
3. Video është e këngës "Balada E Nenes", por nuk këndohet nga Albina Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Azemi:


Komente 1