Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Albina Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Albina Bajrami merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Indiani Vogël". Më datë 14 Qershor 2016, Albina Bajrami publikon videoklipin "Dj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Era Saraçi

Shejla Sylejmani

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Albina Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet